باغ جادویی در ونکور کانادا


جهت خرید به فروشگاه جدید ما به آدرس Palm.ir مراجعه نمایید
باغ جادویی در ونکور کاناداReviewed by پالم گاردن on Jul 13Rating:
باغ جادویی در ونکور کانادا – يك باغ كاملاً رؤیایی با حدود ۲۰ هكتار وسعت كه حقیقتاً شاهكار معماری سبز می‌توان نامیدش.

باغ جادویی در ونکور کانادازیباترین باغ های جهان

وقتي ميگم اين باغ جادویی است، واقعا “جادوییه…
آدم اين تصاويرو ميبينه ،ياد افسانه نارنيامي افته…..
شما را به دیدن يكي از زیباترین باغ های جهان، بنام باغ بوچارت butchart دعوت می كنیم. باغی كه در جزیره ونكور كانادا و در فاصله‌ی ۲۱ كیلومتری از شهر ویكتوریا واقع شده و سال تأسیس آن به ۱۹۰۴ میلادی می‌رسد.
باغ جادویی در ونکور کانادایباغ جادویی در ونکور کاناداك باغ كاملاً رؤیایی با حدود ۲۰ هكتار وسعت كه حقیقتاً شاهكار معماری سبز می‌توان نامیدش.این كه اگر انسان بخواهد می‌تواند بزرگترین و زیباترین شعر را در ستایش طبیعت بیافریند و به باور من، باغ بوچارت – كه به افتخار رابرت بوچارت و همسرش جین به این نام موسوم شده است – یكی از گوش‌نواز‌ترین و سحرانگیز‌ترین و پرجاذبه‌ترین سازه‌های بشری در ستایش طبیعت است.
در حقیقت شاید بتوان این پردیس افسانه‌ای را مؤثرترین و گویاترین سروده‌ی انسان‌ساز در ستایش مادر طبیعت دانست.

باغ جادویی در ونکور کاناداجالب این كه از این باغ پرشكوه و بی‌مانند سالانه بیش از یك میلیون نفر بازدید می‌كنند و دولت كانادا همزمان با یكصدمین سال تولد این باغ بهشتی، آن را به عنوان یك سند ملی، تاریخی به ثبت رساند.

باغ جادویی در ونکور کاناداباغ جادویی در ونکور کاناداباغ جادویی در ونکور کاناداباغ جادویی در ونکور کاناداشاهكار معماری سبززیباترین باغ های جهانباغ جادویی در ونکور کاناداباغ جادویی در ونکور کاناداباغ جادویی در ونکور کانادا

باغ بوچارت

باغ جادویی در ونکور کانادااگر بدنبال تصاویر بیشتری از اين باغ اعجاب انگیز هستید،  The Butchart Gardensرا در قسمت جستجوی تصاویر گوگل تایپ نمایید.

موفق باشيد.

Summary
باغ جادویی در ونکور کانادا - يك باغ كاملاً رؤیایی با حدود 20 هكتار وسعت كه حقیقتاً شاهكار معماری سبز می‌توان نامیدش. زیباترین باغ های جهان وقتي ميگم اين باغ جادویی است، واقعا "جادوییه... آدم اين تصاويرو ميبينه ،ياد افسانه نارنيامي افته..... شما را به دیدن يكي از زیباترین باغ های جهان، بنام باغ بوچارت butchart…
جهت خرید به فروشگاه جدید ما به آدرس Palm.ir مراجعه نمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پالم گاردن می باشد پالم گاردن